Producenci
O firmie

CZEŚĆ!

Miło nam gościć Cię na naszej stronie, a jeszcze bardziej cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Zespół Zaczarowanego Balonu to kilkoro przyjaciół, którym przewodzi Agata – marzycielka z artystyczną duszą – założycielka firmy. Ważną postacią w naszym zespole jest Michalina, która kocim okiem dogląda wszystkich Waszych zamówień!

Zaczarowany Balon to projekt, który powstał w październiku 2020 roku.  Chociaż jego historia jest krótka, to plany założenia sięgają kilku miesięcy wstecz. Dlaczego dekoracje? Ta firma to efekt marzeń, pasji, zainteresowań oraz zdobytego doświadczenia zawodowego.

W grudniu 2022r. wychodząc na przeciw naszym klientom, rozszerzyliśmy swoją działalność o sklep stacjonarny. Zapraszamy na Ciołkowskiego 14 (Łódź, okolice Szpitala Kopernika).

 

„Od najmłodszych lat wielką przyjemność  sprawiało  mi  dekorowanie stołów  i pomieszczeń przed rodzinnymi spotkaniami. Dobór kolorów, składanie serwetek i wykonywanie własnoręcznych ozdób – wszystko to, aby nadać przyjęciu niepowtarzalny charakter. W ostatnim czasie przygotowywanie dekoracji na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, w przeróżnych motywach, stało się moją codziennością.

Z wielkim zaangażowaniem podchodzę do doboru oferowanych produktów. Dbając o każdy najmniejszy szczegół i jakość, wybieram produkty polskie, które stanowią 90% całego asortymentu” Agata

 

 

JESTEŚMY EKO

Troska o środowisko jest dla Nas niezwykle ważna. Do minimum ograniczamy zużycie tworzyw sztucznych w naszych zamówieniach. Pakujemy je dla Was w kartony, które wypełniamy wełną drzewną w 100% biodegradowalną, a zamykamy je papierową taśmą.

Dając Wam możliwość wyboru, w sprzedaży posiadamy rozbudowaną linię EKO, która oferuje pełne nakrycie stołu przyjazne środowisku, z zachowaniem najwyższej jakości. Wszystkie balony lateksowe są w pełni biodegradowalne, a balony z linii ECO Ballons wykonane są z naturalnego kauczuku, który ulega biodegradacji w podobnym stopniu do liści drzew.

Wybieraj świadomie, razem z Nami.

 

DO USŁUG

Zaczarowany Balon to nie tylko produkty. To przede wszystkim serce włożone w tworzenie dekoracji oraz radość z uśmiechu osoby obdarowanej naszymi balonami. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Będzie nam miło jeśli staniemy się częścią ważnych wydarzeń w Twoim życiu, poprzez obdarowywanie Twoich bliskich balonowymi prezentami, a także stworzenie dekoracji ślubnych, weselnych, urodzinowych i wielu innych okazji. Dzięki nam urozmaicisz także firmowe uroczystości i eventy.

 

ZACZAROWANY BALON W LICZBACH

Zaczarowany Balon w liczbach:

- 2020 - rok założenia

- 1219 - i ciągle więcej naszych produktów

- 504 - rodzaje balonów do wyboru

- 90 % - polskich produktów

-100 % zaangażowania i pas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl