Producenci
O firmie

CZEŚĆ!

Miło nam gościć Cię na naszej stronie, a jeszcze bardziej cieszymy się, że chcesz dowiedzieć się o nas więcej.

POZNAJ NASZĄ HISTORIĘ

Zespół Zaczarowanego Balonu to kilkoro przyjaciół, którym przewodzi Agata – marzycielka z artystyczną duszą – założycielka firmy. Ważną postacią w naszym zespole jest Michalina, która kocim okiem dogląda wszystkich Waszych zamówień!

Zaczarowany Balon to projekt, który powstał w październiku 2020 roku.  Chociaż jego historia jest krótka, to plany założenia sięgają kilku miesięcy wstecz. Dlaczego dekoracje? Ta firma to efekt marzeń, pasji, zainteresowań oraz zdobytego doświadczenia zawodowego.

 

„Od najmłodszych lat wielką przyjemność  sprawiało  mi  dekorowanie stołów  i pomieszczeń przed rodzinnymi spotkaniami. Dobór kolorów, składanie serwetek i wykonywanie własnoręcznych ozdób – wszystko to, aby nadać przyjęciu niepowtarzalny charakter. W ostatnim czasie przygotowywanie dekoracji na przyjęcia urodzinowe dla dzieci, w przeróżnych motywach, stało się moją codziennością.

Z wielkim zaangażowaniem podchodzę do doboru oferowanych produktów. Dbając o każdy najmniejszy szczegół i jakość, wybieram produkty polskie, które stanowią 90% całego asortymentu” Agata

 

 

JESTEŚMY EKO

Troska o środowisko jest dla Nas niezwykle ważna. Do minimum ograniczamy zużycie tworzyw sztucznych w naszych zamówieniach. Pakujemy je dla Was w kartony, które wypełniamy wełną drzewną w 100% biodegradowalną, a zamykamy je papierową taśmą.

Dając Wam możliwość wyboru, w sprzedaży posiadamy rozbudowaną linię EKO, która oferuje pełne nakrycie stołu przyjazne środowisku, z zachowaniem najwyższej jakości. Wszystkie balony lateksowe są w pełni biodegradowalne, a balony z linii ECO Ballons wykonane są z naturalnego kauczuku, który ulega biodegradacji w podobnym stopniu do liści drzew.

Wybieraj świadomie, razem z Nami.

 

DO USŁUG

Zaczarowany Balon to nie tylko produkty. To przede wszystkim serce włożone w tworzenie dekoracji oraz radość z uśmiechu osoby obdarowanej naszymi balonami. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i do każdego podchodzimy z pełnym zaangażowaniem.

Będzie nam miło jeśli staniemy się częścią ważnych wydarzeń w Twoim życiu, poprzez obdarowywanie Twoich bliskich balonowymi prezentami, a także stworzenie dekoracji ślubnych, weselnych, urodzinowych i wielu innych okazji. Dzięki nam urozmaicisz także firmowe uroczystości i eventy.

 

ZACZAROWANY BALON W LICZBACH

Zaczarowany Balon w liczbach:

- 2020 - rok założenia

- 1219 - i ciągle więcej naszych produktów

- 504 - rodzaje balonów do wyboru

- 90 % - polskich produktów

-100 % zaangażowania i pas

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl